Doskonała forma dialogu


Taką, która nie tylko Cię zaciekawiła, ale również wywołała prawdziwy podziw? W VILARO doskonale rozumiemy, na czym polega specyfikacja dzisiejszego Internetu. Mamy wiedzę i doświadczenie, które sprawiają, że tworzenie stron internetowych, to nie tylko proces, ale i pewny z góry efekt. Każda realizacja jest przez nas skrupulatnie weryfikowana. Sprawdzamy ją pod kątem użyteczności, atrakcyjności, konwersji i optymalizacji.

Tworzymy profesjonalne strony www, które stają się doskonałymi wizytówkami firm w wirtualnym świecie. Doskonale wiemy czym powinna charakteryzować się dobra strona internetowa. Czy Twoja strona spełnia poniższe kryteria? Jeśli nie, czas na zmiany.

Content jest królem

Większość internautów ignoruje wszelkiego typu banery reklamowe. Dlatego marketingowcy musieli znaleźć nowy sposób, aby promować usługi i produkty, nie atakując przy tym klienta irytującymi reklamami. Z tego powodu postawili na jakościowe treści. Nie chodzi jedynie o pisanie tekstów. Chodzi o zrozumienie potrzeb klienta, ich zaspokojenie oraz wejście z nim w dialog.

Treści dopasowane do grupy docelowej

Twoja grupa docelowa w content marketingu ma kluczowe znaczenie. Dzięki jej dokładnemu określeniu, teksty trafią do właściwych osób. Wspólnie zastanowimy się kim jest Twój klient? Ile ma lat? Jakie ma potrzeby i oczekiwania? Dzięki tej wiedzy będziesz mógł wejść do świata swoich odbiorców i rozmawiać z nimi ich językiem.

Różnodordność form treści

Narzędzia używane przy tworzeniu treści są bardzo zróżnicowane. Zapewniamy Ci nie tylko angażujące teksty. Możliwości contentu jest wiele: od plików graficznych, po nagrania video i audio. Oferując zróżnicowane treści Twoje działania będą bardziej skuteczne. Dzięki przeprowadzonej przez regularnej analizie efektywność poszczególnych form najlepiej przyjmowanych przez odbiorców, będziesz wiedzieć, co zaoferować użytkownikowi, aby odpowiednio na niego oddziałać.

Historie, które budzą emocje

Fundamentem contentu jest dobra narracja. Pozwala ona osiągnąć najważniejsze dla każdej firmy cele: zdobyć zaufanie i lojalność klienta, zainteresować go produktem, skłonić do jego kupna oraz do podzielić się informacją o produkcie z innymi. Opowieść, w przeciwieństwie do suchych faktów czy liczb, przemawia obrazami skierowanymi do wyobraźni i emocji odbiorcy. Stworzymy dla Ciebie kontent, który na długo zostanie w jego pamięci.

Content marketing to nie kampania reklamowa

Wiele firm ignoruje moc, jaką ma kontent marketing, myśląc o nim jak o kolejnej kampanii reklamowej. To duży błąd! Chcemy zmienić to myślenie. Content to coś więcej niż tworzenie reklam, które często ,,wyskakują”  niczym królik z kapelusza, budząc tym samym niechęć użytkowników internetu. To alternatywa dzięki, której zmniejsza się irytacja potencjalnego klienta tradycją reklamą. To także forma dialogu. Odbiorca poszukując potrzebnych mu informacji, ma znaleźć Cię sam. Ma poczuć, że wiesz jak rozwiązać jego problem i że możesz mu pomóc, co pozytywnie przełoży się na wzrost jego zaufania.

Dystrybucja treści

Content jest królem, a dystrybucja królową. Jakość contentu jest ważna – ale ważne jest również, aby był on czytany i konwertował. Na popularność publikowanych treści oraz na ich konwersje ogromny wpływ ma to, gdzie Twoja treść się pojawi. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zadbamy o to, aby Twój content znalazł się we właściwym miejscu.

Twój marketing nie działa? Sprawdź co się stanie.

Wypełnij brif