Avello


case1

Rafał prowadzi sklep stacjonarny oraz internetowy z wyposażeniem do łazienek i kuchni. Stale dąży do ulepszania swojej firmy, dlatego odwiedził nas, aby odświeżyć i poprawić wizerunek swojej marki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kancelaria Adwokacka


case2

Łukasz Wróblewski to prawnik z Warszawy, który specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie pracy oraz pomocy prawnej dla cudzoziemców. Z tego względu potrzebował marki, która pomoże mu w zbudowaniu wizerunku eksperta oraz zwiększy grono jego klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Otelli


case3

Artur prowadzi punkt sprzedaży telefonów. Odwiedził nas, aby rozwinąć swój sklep stacjonarny oraz serwis internetowy. Celem działań było zwiększenie zasięgu firmy na rynku telefonów komórkowych oraz zwiększenie rozpoznawalności marki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Notatek


case4

Notatek.pl to największy polski portal zrzeszający studentów. Pomysłodawca serwisu, poprosił nas o pomoc w zbudowaniu nowego wizerunku portalu. Portalu, który nie tylko troszczy się o studentów, ale również dba o różne aspekty ich życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ekobieca


eKobieca to jedna z szybciej rozwijających się drogerii internetowych. Nie ma kobiety, która nie zna eKobiecej i jej kosmetyków. Mimo ogromnego sukcesu jej właściciele, Kinga i Piotr, nie spoczywają na laurach.

CZYTAJ WIĘCEJ