Chcesz aby Twoja firma miała silniejszą pozycję na rynku?


Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu skutecznych działań marketingowych? Dobrze trafiłeś! Zamiast zatrudniać specjalistę ds. marketingu lub budować kilkuosobowy zespół, skorzystaj z naszej pomocy.

Będziemy Twoim zewnętrznym działem marketingu. Przygotujemy strategię marketingowe, przeprowadzimy kampanie i zadbamy o wizerunek Twojej firmy. Zrobimy wszystko, aby Twój marketing działał sprawnie i skutecznie!

Nasze wsparcie to także duża oszczędność w Twoim firmowym budżecie. Zajmij się rozwijaniem swojego biznesu. My w tym czasie zrobimy wszystko, abyś osiągnął swoje cele. W ramach obsługi marketingowej oferujemy Ci:

outsourcing marketingu

Doradztwo i wsparcie

Ktoś powiedział kiedyś, że prowadzenie biznesu bez marketingu jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku – nikt, poza nami nie wie, co robimy. Jest w tym dużo prawdy! Dlatego na samym początku weźmiemy pod lupę Twoje dotychczasowe działania. Przyjrzymy się, które z nich odniosły sukces, a które nie do końca poszły po Twojej myśli.

Zidentyfikujemy popełniane przez Ciebie błędy oraz zaproponujemy metody, które pomogą je naprawić.

Tworzenie narzędzi marketingowych

Na tym etapie określimy, jakie cele marketingowe stoją przed Twoją firmą. Doradzimy jakie narzędzia marketingowe sprawdzą się najlepiej w Twoim biznesie i zaproponujemy Ci gotowe działania. Zastosujemy zarówno narzędzia marketingu tradycyjnego, jak i interaktywnego. Zrobimy wszystko, aby były to działania skuteczne i przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Realizowanie strategii i celów marketingowych

Strategia marketingowa to bardzo ważny element każdej firmy. Pomożemy Ci ją zrealizować! Zadbamy o to, abyś osiągnął wyznaczone cele. A przy okazji będziemy Cię wspierać w bieżących zadaniach. Potrzebujesz ulotek albo zmian na stronie internetowej? Wystarczy jeden telefon!

Dbałość o wizerunek

Działania marketingowe mają dwa główne cele: sprzedażowy oraz wizerunkowy. Kampanie wizerunkowe służą głównie zwiększeniu rozpoznawalności marki na rynku. Tym samym powodują wzrost zainteresowania, zaufania i oczywiście sprzedaży. Nie wiesz jak poprowadzić taką kampanię? Na szczęście od tego, masz nas! Zrobimy wszystko, aby o Twojej firmie zrobiło się głośno.

Wsparcie kreatywne

Oczywiście działania, które zaplanujemy w strategii to nie wszystko! Będziemy na bieżąco dostarczać nowe rozwiązania, które pomogą Twojej marce zaistnieć. Ciekawa kampania promocyjna, wideo 3D, a może event branżowy? Dla nas nie ma żadnych granic!

Raportowanie

Po przygotowaniu strategii działania, pomożemy Ci wdrożyć przygotowane przez nas koncepcje marketingowe, na bieżąco monitorując ich postępy oraz wyniki. Sprawdzimy co u Ciebie słychać i jakie rezultaty przynoszą zaproponowane przez nas działania.

Twój marketing nie działa? Sprawdź co się stanie.

Wypełnij brif