Pozwól klientom odnaleźć Twoją firmę


Pozycjonowanie to inwestycja. Potraktuj ją poważnie, jeśli zależy Ci na sukcesie Twojej firmy. Nie stawiaj na półśrodki i drogę na skróty – w żadnej dziedzinie życia to nie jest dobre rozwiązanie. Dlatego VILARO swoim klientom zapewnia kompleksowy pakiet usług, dzięki któremu pozycja Twojej strony w wyszukiwarce szybko wzrośnie. Prowadzimy nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne pozycjonowanie- wszystkie nasze kroki wykonywane są na zasadach White Hat SEO. Zapewniamy Ci profesjonalne pozycjonowanie, na które składają się niezbędne w tym procesie elementy, takie jak:

bezpieczne pozycjonowanie

Audyt strony i jej optymalizacja

Dzięki dokładnemu audytowi, wiemy, jaka jest kondycja danej strony, co trzeba zmienić i na co zwrócić szczególną uwagę. Następnie optymalizujemy stronę pod kątem wytycznych Google. Dzięki temu jej budowa doskonale spełnia wszystkie założenia algorytmów wyszukiwania.

Dobór właściwych fraz kluczowych

Słowa kluczowe to frazy, które internauci wpisują w wyszukiwarkę, aby znaleźć interesujące ich rzeczy. Są one niezbędne w procesie pozycjonowania. Dobrze wykonana analiza słów kluczowych to czynnik, który w ogromnej mierze odpowiada za sukces późniejszych działań SEO. Dzięki dobrze dobranym frazom dotrzemy do klientów, którzy są zainteresowani Twoimi usługami. Z nami szybciej osiągasz wysoką i stabilną pozycję w wyszukiwaniach Google oraz wygenerujesz większy ruch na swojej stronie.

Comiesięczny raport

Według nas powinieneś mieć pełną wiedzę o tym jak przebiega proces pozycjonowania. Dlatego pod koniec każdego miesiąca przygotowujemy dla Ciebie dokładny raport oraz zapewniamy konsultację z przeprowadzonych prac oraz ich efektów. Nic przed Tobą nie ukrywamy. Twoje zaufanie jest dla nas najważniejsze.

Najwyższa jakość

W procesie linkowania, zdobywamy linki wyłącznie z najlepszych źródeł. Prowadzimy w 100% bezpieczne pozycjonowanie! Dodajemy stronę do wartościowych katalogów firmowych, które pomogą nam zapewnić dodatkowy ruch na Twojej stronie. Działamy zgodnie z zasami Google, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że na Twoją stronę zostanie nałożony filtr, uniemożliwiający jej dalsze pozycjonowanie.

Długoterminowe zadanie

Pozycjonowanie to proces długotrwały, a nie jednorazowa akcja. Pierwsze efekty mogą być widoczne dopiero po kilku tygodniach lub miesiącach. Pozycjonowanie stron internetowych wymaga czasu, systematycznej pracy, cierpliwości oraz konsekwencji. Na bieżąco należy monitorować pozycje swojej strony. Nawet w momencie uzyskania satysfakcjonujących wyników nieprzerywalnie należy wspomagać pozycję, aby pozostać na szczycie wyników wyszukiwania.

Stworzenie skutecznego contentu

W VILARO wiemy, że dodawanie linków to nie wszystko. Dlatego w ramach usługi pozycjonowania tworzymy także ciekawe teksty na Twoją stronę, aby skutecznie zachęcały do skorzystania z Twojej oferty. W zakres copywritingu w procesie pozycjonowania wchodzi m.in: optymalizacja treści oraz opisów produktów w taki sposób, aby wyszukiwarki wyżej premiowały stronę na frazy, które są pozycjonowane. Dodatkowo poprowadzimy Twój blog firmowy oraz umieścimy unikatowe opisy działalności w serwisach tematycznych oraz katalogach firmowych.

Twój marketing nie działa? Sprawdź co się stanie.

Wypełnij brif