Skuteczna pomoc w budowaniu Twojej marki


W dzisiejszych czasach reklama potrafi przybrać naprawdę wiele niesamowitych form. Jednak w dobie nowych technologii, wszechobecnych social mediów i nieskończonej ilości kreatywnych pomysłów, nie warto rezygnować z klasyki, jaką są materiały reklamowe. Wiele firm zapomina, że oprócz atrakcyjnego projektu, liczy się również jakość wydruku. W Vilaro dbamy o obie kwestie! Sprawimy, że Twoje wydruki będą dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

analiza marketingowa

Kolory

Czy Twoje wydruki wiernie odwzorowują kolory, które widzisz na ekranie swojego komputera? Na odbiór koloru wpływa wiele czynników – ustawienie monitora, jego matryca, program graficzny, światło, w którym się pracuje… Korzystając z naszej pomocy możesz mieć pewność, że odbierając swoje wydruki zobaczysz te same barwy, które widziałeś na projekcie.

Jakość

Materiały reklamowe mają wzbudzać zaufanie, podnosić Twój prestiż i stawiać Cię w roli eksperta. Dlatego tak ważna jest ich jakość. Pamiętaj, że oszczędność nie zawsze jest dobrym doradcą. Dzisiejsza technologia ma naprawdę wiele do zaoferowania! A my potrafimy w pełni to wykorzystać.

Przygotowanie pod wydruk

Niepoprawne przygotowanie pliku, może wpłynąć na czas i jakość realizacji zamówienia. Wysyłając projekty do drukarni, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Rozdzielczość, spady, marginesy, rodzaj pliku… Czynników, które należy wziąć pod uwagę jest naprawdę dużo! Nie masz o nich pojęcia? Spokojnie, od tego jesteśmy my!

Wyróżnij się!

Firma, która się nie wyróżnia, szybko zginie w tłumie konkurencji. W Vilaro zadbamy nie tylko o najwyższą jakość Twojego wydruku. Sprawimy, że będzie zachwycać atrakcyjną grafiką i wzbudzi zainteresowanie wśród Twoich klientów. W końcu pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Nie zmarnuj tej szansy!

Twój marketing nie działa? Sprawdź co się stanie.

Wypełnij brif